Bramy Uchylne

Projektujemy i produkujemy bramy różnego przeznaczenia na potrzeby osób prywatnych i przemysłu. W naszej ofercie mamy bramy uchylne, dwuskrzydłowe rozwierane, segmentowe, rolowane z silnikiem sterowane pilotem oraz przemysłowe z przeznaczeniem do obiektów takich, jak magazyny, hale produkcyjne, różnego typu warsztaty, garaże przemysłowe i firmowe oraz pomieszczenia gospodarcze.

Od wielu lat najpopularniejsze na rynku, szczególnie wśród klientów indywidualnych, są bramy uchylne. Ten rodzaj bram charakteryzuje się prostą konstrukcją, łatwością obsługi i niezawodnością. Sprawdzone w praktyce rozwiązania techniczne gwarantują wieloletnią i niezawodną pracę.

Bramy uchylne, oraz pozostałe, wykonujemy z najwyższą starannością z trwałych materiałów, przede wszystkim z profilowanej stali ocynkowanej. Podczas otwierania i zamykania brama uchylna przesuwa się na rolkach wykonanych z wysokogatunkowego PCV. Materiał wykorzystywany przez nas w procesie produkcyjnym zapewnia naszemu klientowi zadowolenie z prawie bezgłośnej pracy zakupionego produktu. W procesie konstrukcyjnym stosujemy również sprężyny zabezpieczone tulejami, ułatwiające użytkownikom podnoszenie i opuszczanie skrzydła. Dzięki mocnym sprężynom otwieranie i zamykanie bramy nie wymaga dużo wysiłku, a wyważony naciąg równoważy ciężar bramy i chroni palce przed przytrzaśnięciem.

Każda nasza brama uchylna na dolnej krawędzi wyposażona jest w dwupunktowe ryglowanie. Rozwiązanie to zapewnia bezpieczeństwo przed jej otwarciem przez niepowołane osoby.

Gotowe wyroby można obejrzeć w naszych punktach sprzedaży na przykład w Nowym Sączu czy Tarnowie lub w ofercie na naszej firmowej stronie internetowej.

Tłoczenia pionowe

Tłoczenia poziome

Kolorystyka